O mně

Jsem rodák z Příbrami, studoval jsem zde Střední průmyslovou školu v oboru počítačových technologií, kde vznikla má vášeň k IT, díky které začala i má kariéra v této oblasti. Svá studentská léta však střední školou neskončila a stejně jako SPŠ Příbram, jsem úspěšně absolvoval vyšší odbornou školu informačních technologií. Získal jsem zde velmi cenné informace a zejména zkušenosti. Studium jsem zakončil jako diplomovaný specialista.

Praxe

Praxi jsem získával postupně, nejvíce asi jako vývojář e-shopu a webových stránek v Příbramské IT společnosti, kde jsem spravoval a vyvíjel nové funkce k webům. V rámci vývoje právě těchto webů jsem získal zkušenosti s programovacími jazyky PHP a také s HTML a CSS, trochu jsem pracoval i s JS, který taktéž využívám. Jelikož k webovým stránkám se pojí také práce s databázemi, ať už MySQL nebo MSSQL, s těmito platformami jsem taktéž delší dobu pracoval, tudíž mám praxi i s tvorbou databází jako takových. Největší praxe, kterou jsem získal v oblasti IT, konkrétně v HW a SW přišla sama časem, řešením různých záludných situací s technikou.

Aktuálně

Momentálně pracuji jako Web developer u herní vývojářské společnosti. Další část svého času věnuji právě rozšiřování mých IT služeb, které nalezente zde.